خرید بک لینک
سرور G10 چیست؟ مرور دقیق سرورهای HPE Gen10، مزایا، مدل‌ها و راهنمای خریداریسرور G10 یا HPE Gen10 یکی از نسل‌های محبوب سرورهای سازمانی شرکت HPE است که با هدف ارائه کارایی بالا، امنیت بیشتر، قابلیت اطمینان و انعطاف‌پذیری مناسب برای دیتاسنترها طراحی شده است. سرورهای نسل دهم HPE در مدل‌های مختلفی مانند HPE ProLiant DL360 Gen10، HPE ProLiant DL380 Gen10، HPE ProLiant DL560 Gen10 و HPE ProLiant DL580 Gen10 عرضه شده‌اند و همچنان در بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز داده مورد استفاده قرار می‌گیرند.درادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: جمعه 30 مرداد 1405 ساعت: 13:03

انواع سرور G11شرکت HPE سرورهای نسل یازدهم را به بازار عرضه کرد. حال اگر تصمیم به خرید سرور اچ پی دارید از بین این سرورها باید کدام مدل را انتخاب کنید : شرکت HPE سرورهای نسل یازدهم را با مدلهای مختلفی به بازار عرضه کرده است : مدلهای DL عرضه شده توسط شرکت اچ پی : DL110 GEN11, DL320 GEN11, DL325 GEN11, DL345 GEN11, DL360 GEN11, DL365 GEN11, DL380 GEN11, DL380a GEN11, DL385 GEN11, DL560 GEN11مدلهای ML عرضه شده توسط اچ پی : ML110 GEN11 , ML350 GEN11 هر چند مدلهای مختلفی از سرور جی 11 به بازار عرضه شده است اما با این وجود در کشور ما سرور های HPE DL360 GEN11, HPE DL380 GEN11, HPE DL560 GEN11 محصولات پر فروش DL در ایران و سرور HPE ML350 GEN11 به عنوان سرور ML پر فروش در ایران به حساب می آید. توصیه شرکت یاقوت سرخ استفاده از محصولات پر فروش است. در صورتی که به هر دلیلی اقدام به خرید سرور ها با مدلهای دیگر هستید باید ریسک این را بپذیرید که در اینده تعمیرات و ارتقا سرور شما با مشکلات و هزینه های اضافی همراه شود. به هر حال سرور HPE DL380 GEN11 به عنوان پروفروش ترین سرور GEN11 در بازار معرفی شده است در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی تمامی مدلهایی که توسط اچ پی به بازار عذضه شده بپردازیم. ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: دوشنبه 29 آبان 1402 ساعت: 14:08

در دنیا یکی از معروف ترین ، پرفروش ترین و پر کاربرد ترین سرورهایی که توسط اچ پی معرفی شده است سرور HPE DL380 می باشد. در نسل 11 سرور های اچ پی نیز پر فروش ترین سرور HPE D380 GEN11 خواهد بود. برای خرید سرور G11 میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشد . در ادامه قصد داریم نگاه اجمالی به سرور GEN11 به خصوص سرور های HPE DL380 GEN11 کنیم: DL Series : HPE DL320 Gen11 ، HPE DL325 Gen11 ، HPE DL345 Gen11 ، HPE DL360 Gen11 ، HPE DL365 Gen11 ، HPE DL380 Gen11 ، HPE DL380a Gen11 ، HPE DL385 Gen11 ، HPE DL560 Gen11 ML Series : HPE ML350 Gen11 ، HPE ML110 Gen11در نسل یازده سرورهای اچ پی (HP) سرور جدیدی به نام HPE ProLiant RL300 Gen11 نیز معرفی شده است. ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 9 آبان 1402 ساعت: 3:46

در اینجا به بررسی نکاتی که در هنگام خرید سرور HP GEN11 باید به آن توجه کنید :با معرفی سرور hpe gen11 توسط شرکت اچ پی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ نیز اقدام به فروش سرور HPE DL380 GEN11 نموده است. در ادامه به معرفی سرور HPE DL380 GEN11 خواهیم پرداخت: با توجه به اینکه سرور HPE DL380 GEN10+ تجربه ی موفقی در بازار نداشت شرکت اچ پی برای جبران این مشکل سریعا سرور HPE GEN11 را به بازار عرضه کرد : در پایین به نکاتی خواهیم پرداخت که عدم توجه به آن می تواند باعث خرید اشتباه سرور و تحمیل هزینه های اضافی خرید برای شما عزیزان شود. در ادامه این مقاله به بررسی نکاتی که در هنگام فروش سرور HP GEN11 باید به آن توجه کرد خواهیم پرداخت : فروش CPU سرور HP GEN11: در سرورهای HPE DL380 GEN11 از نسل چهارم سی پی یو ها استفاده می کنند. در اینجا لیست سی پی یو های قابل استفاده روی سرور HPE DL380 GEN11 را برای شما آورده ایم. سی پی یوهای سرور سیلور، گلد، برنز و پلاتینوم نسل چهارم برای سرورهای جی11 از محصولات شرکت Intel است. این پردازندهها در سری Intel Xeon قرار دارند و برای استفاده در سرورها و مراکز داده طراحی شدهاند.دستهبندی سی پی یوهای سرور در سری Intel Xeon بر اساس سطوح عملکرد و ویژگیهای مشخصی است که در زیر توضیح داده میشود:Intel Xeon Silver: سطح کارایی پایینتر در سری Intel Xeon را تشکیل میدهد. این پردازندهها برای برنامهها و کارکردهایی با نیازهای پردازش متوسط و مصرف توان مناسب مناسب هستند.Intel Xeon Gold: سطح کارایی متوسط و بالاتر را در سری Intel Xeon تشکیل میدهد. پردازندههای این سری برای برنامههایی با نیازهای پردازش بالا و عملکرد بالا طراحی شدهاند.Intel Xeon Bronze: سطح کارایی کمتری نسبت به سادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 9 آبان 1402 ساعت: 3:46

در اینجا قصد داریم به معرفی سرور HPE DL380 GEN10، و ارائه راهنمایی جهت خرید سرور HPE DL380 GEN10 بپردازیم. اگر سرور HPE DL380 GEN10 را برای دیتا سنتر خود انتخاب کرده اید به شما تبریک میگویم. شما انتخاب بسیار خوبی داشته اید و می توانید با این سرور بسیاری از نیازهای خود را پاسخ بدهید. سرور HPE DL380 GEN10 با پشتیبانی از دو سی پی یو ، 24 مموری و 26 هارد SFF یا 12 هارد LFF و 2 هارد SFF یکی از پرکاربرد ترین سرور ها در دیتا سنترهای ایران می باشد. نکته ی مهم دیگری که در مورد خرید سرور HPE DL380 GEN10 میتوان به ان اشاره کرد فراوانی خود سرور و قطعات یدکی و تجهیزاتی است که به ان جهت ارتقا نیازمندیم. مثلا سرور HPE DL380 GEN10 و سرور DELL R740 را با هم مقایسه کنید. هر دو جز سرورهای قدرتمند و پر فروش در جهان هستند اما در ایران فروش سرور HPE DL380 GEN10 و فروش سرور DELL R740 قابل مقایسه نیست. علت این موضوع شاید بیش از هر چیزی به فراوانی مدل HPE DL380 GEN10 در ایران بستگی دارد. قطعا اگر سرور DELL R740 را برای دیتا سنتر خود انتخاب کنید در تامین قطعات در اینده به مشکل خواهید خورد. در بسیاری از موارد مشاهده شده که استفاده کنندگان سرورهای دل در ایران مجبور به استفاده قطعات سرور ها با برندهای دیگر مخصوصا اچ پی روی سرورهای خود شده اند. پس در هنگام خرید سرور به موجودی بازار بسیار دقت کنید. اگر هم برای خرید سرور اچ پی ، شاسی HPE DL380 GEN10 را انتخاب کرده اید انتخاب شما درست است. قدم اول در خرید سرور HPE DL380 GEN10 شناخت این سرور است. این سرور از دو سی پی یو ، 24 اسلات مموری و 26 هارد در حالت 2.5 اینچی و 12 هارد در حالت 3.5 اینچی پشتیبانی می کند. شما می توانید سی پی یو ، مموری، هارد ، گارت شبکهادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: شنبه 31 تير 1402 ساعت: 22:05

گروه صدف 66961700   www.isupermicro.ir کنترلر LSI 9261-8i  ،برای تجارت هایی که با رشد بی سابقه و چالش های ذخیره سازی اطلاعات روبه رو هستند سطح جدیدی از اعتماد ، در دسترس بودن و کارایی بالا را بوجود می آورد. این کارت با دارا بودن 8 پورت SAS با آخرین تکنولوژی ROC | Raid on Chip و اینترفیس PCI Express 2.0 مختص سیستم های ذخیره سازی طراحی شده است .این کارت به صورت hot-pluggable می باشد که با SATA سازگار است و به پورت های SAS برای کارایی مناسب و راندمان عالی در عین آسودگی و انعطاف پذیری و نرخ نقل انتقال داده 6 گیگابیت بر ثانیه مجهز شده است. LSI 9261-8i ، سطح RAID های مختلفی مانند RAID های 0 و 1 و 5 و 6 و 10 و 50 و 60 را برای کارایی بهتر . برچسبها: قیمت lsi 9261 ارسال در تاريخ یکشنبه سوم بهمن ۱۳۹۵ توسط امیرعلی نجفی ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: يکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت: 19:03

گروه صدف 66961700   www.isupermicro.ir کنترلر LSI 9261-8i  ،برای تجاادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: شنبه 13 آبان 1396 ساعت: 15:42

تلفن تماس : 66961700 با معرفی یکی دیگه از کیس های سوپرمیکرو در خدمت شما هستیم ، کیس سوپرمیکرو 847A-R1400LPB این مدل برای استوریج کاملا مناسب میباشد . این مدل کلا 36 عدد هارد ساپورت میکند که به شرح زیر جایگیری هارد ها میباشد ، این کیس فوقالعاده 24 عدد هارد ساتا (SATA ) ساس (SAS) را از جلو ساپورت میکند و تعداد 12 عدد هم از پشت شاسی ، که دارای Expander میباشد که قابلیتی رو به به این کیس اضافه کرده که با یک کارت رید مناسب میتوانید با یک کابل مینی ساس (Mini SAS) متصل کنید و از تمامی هارد ها استفاده کنید با بهترین عملکرد ، که در بعضی شرایط کاملا مناسب هست که در پست های بعدی در موردش بحث خواهیم کرد . این شاسی دارای 2 عدد پاور قدرتمند میباشد که هر کدام از پاورها 1400 وات انرژی به سیستم شما اهدا میکند . این کیس از نظر ظاهری 4 یونیت میباشد ولی به دلیل این که یه سری از هارد ها از پشت متصل میشود و شما فقط میتوانید کارتهای 2 یونیت استفاده کنید به دلیل کشویی بودن این مدل. ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:32

در بخش سرور دیگر منتظر چه چیزی هستید ... ؟ذخیره سازی ، پردازش ، توسعه و گسترش یا ......؟ بزرگترین کمپانی فروش سرور در دنیا به شما مدل HPE ProLiant DL380 Gen9 را معرفی می کند . این مدل سرور برای شما نهایت کارایی و توسعه پذیری را به ارمغان می آورد . اطمینان ، سهولت در دسترسی به نزدیک ترین خدمات ، متکی بر خدمات پس از فروش فراگیر ، این مدل را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای استفاده در هر زمینه ی سروری کرده است . این مدل طراحی شده برای کاهش هزینه و پیچیدگی ها ، دارای قابلیت های زیر می باشد : -پشتیبانی از 2 عدد پردازنده ی اینتل E5-2600 v4 که آخرین پردازنده از خانواده ی Xeon می باشند . -تعداد هسته های پردازنده ی موجود 4 یا 6 یا 8 یا 10 یا 12 یا 14 یا 16 یا 18 یا 20 یا 22 می باشد . -دارای 24 درگاه حافظه و پشتیبانی تا 3Tb رم با فرکانس 2400MHz DDR4 -پشتیبانی از ((4)) یا ((12)) LFF SAS/SATA/SSD و ((8)) ، ((10)) ، ((16)) ، ((18)) یا ((24)) SFF SAS/SATA/SSD و قابلیت اتصال 2 عدد هارد دیسک SFF از پشت -پشتیبانی LAN از 4 درگاه 1 Gb سرور اچ پی DL380 Gen9 ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:32

آیا شرکت شما طالب بینش سریع و پشتیبانی از خریدارها به خاطر منافع بیشتر می باشد ؟ HPE ProLiant DL580 Gen9از نسل چهارم سرور های X86 enterprise می باشد . از مشخصات بارز DL580 GEN9 میتوان به کیفیت و امنیت اطلاعات اشاره کرد که آن را انتخابی کاملآ مناسب جهت عملیات حساس و تجارت های هوشمندانه و به عنوان پایگاه داده استفاده کرد . HPE ProLiant DL580 Gen9 دارای مشخصات زیر می باشد : -پشتیبانی از 2 یا 3 یا 4 پردازنده ی E7-8800 V3 و E7-8800 V4 که از خانواده ی بزرگ اینتل Xeon میباشد. -تعداد هسته های پردازنده ی آن 4 یا 8 یا 10 یا 12 یا 14 یا 16 یا 18 یا 20 یا 22 یا 24 می باشد . -پشتیبانی از 96 درگاه DIMM تا حداکثر 6TB حافظه DDR4 با فرکانس 2400MHz -پشتیبانی از ((10)) عدد SFF SAS/SSD -پشتیبانی LAN از 4 درگاه 1Gb -پشتیبانی از 4 عدد پاور 1500Watt با 48VDC input -دسترسی سریع به اطلاعات با استفاده از HPE Flexible Smart Array و HPE Smart SAS HBA Controllers به شما اجازه استفاده ی بسیار وسیع حداقل 12Gb/s SAS را فراهم می سازد . سرور اچ پی DL580 Gen9 ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:32

معنای واقعی Nvidia Quadro را که بزرگترین تولید کننده Graphic Workstations در جهان می باشد را در مدل M6000 آن جستجو کنید . این مدل توسط معماری Nvidia's Maxwell GPU ، به شما اجازه دست و پنجه نرم کردن بسیار آسان تر و لذت بخش تری در امور پردازش کارهای گرافیکی به شما را می دهد . حافظه ی 12GB با پهنای باند فوق العاده دست شما را در پردازش حجم های بالا و مختلف اطلاعات ، محاسبه و .... کاملآ باز می گذارد . این مدل ، توان تحویل Resolution تا حداکثر 4k در فرکانس 60Hz با عمق 30 بیت به کاربر را دارا می باشد . این مدل را به کاربرانی که در امر workstations حرفه ای هستند پیشنهاد می کنیم . محتوای بسته PNY Quadro M6000 Nvidia Quadro M6000 Professional Graphics Board Stereo Coector Bracket Three DisplayPort to DVI-D SL Adapters 8pin to dual 6pin auxiliary power cable DVI-I to VGA adapters Software installation disk for windows 8.1 , 8 , 7 , and Vista (32 and 64bit) مشخصات کارت PNY QUADRO M6000 CUDA CORES : 3072 GPU Memory :12 GB DDR5 Memory Interface : 384 bit System Interface :ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:32

گروه صدف 66961700 www.isupermicro.ir دستگاه سن 2040 یک استوریج با قابلیت بالا و قیمت مناسب در بین رقیب های همتای خود است . این SAN STORAGE در دو شکل طراحی شده است ، یکی با هاردهای 2.5 اینچی و دیگری با هارد های 3.5 اینچی . در این استوریج میتوان از 96 هارد LFF در هشت Enclouser با قابلیت نصب 12 عدد هارد تا ظرفیت 768 ترابایت بصورت RAW( ظرفیت هاردها بدون در نظر گرفتن Raid ) استفاده کرد. همچنین می توان از 149 هارد SFF در هشت Enclouserبا قابلیت نصب 24 عدد به ازای هر دستگاه نمود که تا ظرفیت 268.2 ترابایت با سرعت 10K Rpm (ده هزار دور در دقیقه ) و هارد های SSD تا ظرفیت 476.8 ترابایت پشتیبانی می کند . این استوریج دارای دو پاور بصورت کمکی یا Redundant و دارای دو کنترولر بصورت همزمان می باشد که در زیر بیشتر توضیح داده می شود . SAN MSA 2040 از دو مدل فایبر FC و ISCSI بهره می برد که در مدل فایبر با سرعت 8Gb/s و 16Gb/s در مدل ISCSI با سرعت های 1Gbsو 10Gbs استفاده کرد . کنترلر 2040 : دارای 4 پورت ازای هر Controller بوده قابلیت نصب تمامی رید های 0،1،10،5،50 را داراست و هاردهادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:32

تحلیلی گذرا بر حافظه های Samsung SSD Drive 850Pro & 850Evo سامسونگ یکی از شرکتهای فعال در عرصه تولید قطعات نیمههادی است و در زمینه تولید حافظههای SSD هم سابقه درخشانی دارد. یکی از برجستهترین محصولات این شرکت، درایو اساسدی 850Pro است. 850 Proسامسونگ با استفاده از حافظههای 3D V-NAND تولید شدهاست و سرعت و پایداری فوقالعادهای را به همراه دارد. با تهیه این درایو SSD میتوانید روزانه به صورت میانگین تا 40 گیگابایت داده را روی آن کپی کنید و با چنین نرخ انتقالی تا 10 سال بتوانید از یک درایوSSD با بهترین کیفیت و بیشترین سرعت بهرهمند شوید. استفاده از ساختار 32 لایه در طراحی ماژولهای حافظه و MLC بودن این ماژولها، نویدبخش پایداری و طول عمر بالای این حافظهها است. این ساختار 32 لایه که به صورت عمودی و از روی هم چیدهشدن سلولهای حافظه به دست آمده، سرعت بالایی را برای 850Pro رقم زدهاست؛ چه از لحاظ سرعت ترتیبی و چه از نظر سرعت تصادفی. حداکثر سرعت خواندن ترتیبی 550 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن ترتیبی 520 مگابایت بر ثانیه، سرعت فوقالعاده خوبی برای یک حافظه SSD است وادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:32

گروه صدف 66961700 www.isupermicro.ir کنترلر LSI 9261-8i ،برای تجارت هایی که با رشد بی سابقه و چالش های ذخیره سازی اطلاعات روبه رو هستند سطح جدیدی از اعتماد ، در دسترس بودن و کارایی بالا را بوجود می آورد. این کارت با دارا بودن 8 پورت SAS با آخرین تکنولوژی ROC | Raid on Chip و اینترفیس PCI Express 2.0 مختص سیستم های ذخیره سازی طراحی شده است .این کارت به صورت hot-pluggable می باشد که با SATA سازگار است و به پورت های SAS برای کارایی مناسب و راندمان عالی در عین آسودگی و انعطاف پذیری و نرخ نقل انتقال داده 6 گیگابیت بر ثانیه مجهز شده است. LSI 9261-8i ، سطح RAID های مختلفی مانند RAID های 0 و 1 و 5 و 6 و 10 و 50 و 60 را برای کارایی بهتر ، فراهم کردن امنیت داده و ارتقا ظرفیتی انعطاف پذیر را پشتیبانی می کند. LSI MegaRAID SAS 9261-8i به 512MB حافظه DDR2 800 SDRAM برای امنیت و یک پارچگی نقل و انتقال داده ها مجهز شده است.LSI 9261-8i با اینترفیس PCI Express 2.0 X8 ساخته شده است که عملکردی کافی و عملیات FULL-DUPLEX را برای کارایی بهتر فراهم کند. ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:31

گروه صدف 66961700 www.isupermicro.ir کنترلر LSI 9261-8i ،برای تجارت هایی که با رشد بی سابقه و چالش های ذخیره سازی اطلاعات روبه رو هستند سطح جدیدی از اعتماد ، در دسترس بودن و کارایی بالا را بوجود می آورد. این کارت با دارا بودن 8 پورت SAS با آخرین تکنولوژی ROC | Raid on Chip و اینترفیس PCI Express 2.0 مختص سیستم های ذخیره سازی طراحی شده است .این کارت به صورت hot-pluggable می باشد که با SATA سازگار است و به پورت های SAS برای کارایی مناسب و راندمان عالی در عین آسودگی و انعطاف پذیری و نرخ نقل انتقال داده 6 گیگابیت بر ثانیه مجهز شده است. LSI 9261-8i ، سطح RAID های مختلفی مانند RAID های 0 و 1 و 5 و 6 و 10 و 50 و 60 را برای کارایی بهتر . ادامه مطلب

برچسب: نویسنده: سجاد رجبی تاريخ: سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 11:31

صفحه بندی